Rinkliava už komunalines atliekas - jau nuo rugpjūčio 1 d.

Parašė  Paskelbtas SB Dituva, Dituvos sodų aktualijos 12 rugpjūčio 03, Penktadienis 10:02
Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

Susiję straipsniai: Teršėjas moka

Praėjusių metų spalio 27 d. Klaipėdos rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą Nr.T11-672 „Dėl Klaipėdos rajono savivaldybės komunalinių atliekų tvarkymo“. Remiantis juo ir birželio 28d. priimtu Tarybos sprendimu Nr. T11-415, nuo šių metų rugpjūčio 1 d. Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje  įvedama Vietinė rinkliava už komunalinių atliekų tvarkymą.

Atliekų rinkliavą administruos Klaipėdos rajono  savivaldybės tarybos įsteigta ne pelno siekianti VšĮ „Gargždų švara“. Pagal skelbtą atvirą konkursą nustatytas komunalinių atliekų surinkėjas ir šalintojas – UAB „Ekonovus“ (buvusi UAB „Švaros diena“). Vežėjo bazė įsikūrusi Liepų g. 85a, Klaipėda.

Tarybos sprendimu priimtas apmokestinimo būdas – nekilnojamas turtas (pagal Registro centro duomenų bazę). Tai reiškia, kad nekilnojamo turto savininkas yra rinkliavos tiesioginis  mokėtojas. Rinkliava už komunalines atliekas galioja tiek fiziniams,  tiek juridiniams asmenims. Nuo rugpjūčio 1 d., įsigaliojus naujai atliekų rinkliavai, gyventojai ir įmonės pagal adresą apmokėjimo sąskaitas gaus kiekvieno ketvirčio pabaigoje.

Informuojame, kad jokių sutarčių nei su VšĮ „Gargždų švara“, nei su atliekų vežėjais sudaryti nereikia, o  anksčiau su atliekų vežėjais sudarytos sutartys teisiškai nutrūksta. Taip pat atkreipiame dėmesį, kad visi komunalinių atliekų turėtojai, kurie anksčiau buvo sudarę sutartis su vežėjais ir gavę įvairaus dydžio konteinerius, juos pasilieka ir toliau pagal paskirtį eksploatuoja. Jei pagal patvirtintas normas konteinerio dydis neatitinka jo dydžio, prašome informuoti „Gargždų švaros“ administraciją. Neturintys buitinių konteinerių, pagal spaudoje ir internetinėje svetainėje paskelbtą išvežimo grafiką, galės juos atsiimti pagal gyvenamą seniūnijos teritoriją.

Išvežimo grafikai sudaryti pagal patvirtintas higienos normas. Atliekos mieste (Gargžduose ir Priekulėje) bus vežamos ne rečiau kaip 4 kartus per mėnesį, kaimo vietovėse – ne rečiau kaip 2 kartus per mėnesį.

Atkreipiamas sodo, garažų ir nedidelių gyvenamųjų bendrijų vietovėse nekilnojamojo turto turinčių savininkų dėmesys. Bendrijų pirmininkai privalo kreiptis su prašymais, ar atliekų surinkėjai galėtų vietoje kiekvienam subjektui skirtų individualių konteinerių pastatyti bendrus didelius konteinerius tam numatytuose vietose. Tokių bendrų konteinerių skaičius neribojamas. Bendrų konteinerių poreikis sietinas su sodų konteinerių laikymo problema nedidelėse gyvenamosiose bendrijose – t.y. dėl siaurų ir didelio tonažo transporto pravažiavimui nepritaikytų kelių. Atsižvelgdami į  gyventojų prašymus, tenkinsime juos prašydami nedidelių gyvenamųjų  bendrijų, sodų bendrijų pirmininkų pateikti dokumentus: visuotinio susirinkimo protokolą apie bendrų didelės apimties  konteinerių statymą bei numatomas statymo vietas (dokumentus teikti iki rugpjūčio 1 d.). Bendrų  biurų ir įmonių pastatų savininkai turi pateikti laisvos formos bendrą susitarimą ir nurodyti  konteinerių statymo vietas. Gavus šiuos prašymus didelės talpos konteinerius atliekų surinkėjas pristatys nurodytu adresu.

Visą informaciją apie atliekų rinkliavą galite rasti internetinėje svetainėje www.gargzdusvara.eu, dėl papildomos informacijos galite rašyti el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. bei skambinti tel. (8 46) 45 17 18. VšĮ „Gargždų švara“ įsikūrusi adresu Klaipėdos g. 20, Gargždai.

Skaityti 6438 kartai Atnaujinta 12 rugpjūčio 18, Šeštadienis 14:27

Komentarai  

 
0 #68 harry morgan 2018-01-16 07:58
NAUDOJAMAS GARANTAS GALINIS PASIŪLYMAS DABAR.

Ar jums reikia skubios paskolos ar kitos finansinės pagalbos?
Siūlome visus paskolos tipus su trijų procentų (3%) palūkanomis. Siųskite mums el. laišką adresu , nurodydami šią informaciją

pilnas vardas:
Gimimo data::
Šalis:
užsiėmimas:
paskolos suma:
paskolos trukmė:
paskolos tikslas:
Mėnesinės pajamos: jei norite sužinoti daugiau, užpildykite žemiau esančią nuorodą

EMAIL:

Pagarbiai
Harry Morgan
Cituoti
 
 
0 #67 Mr. Dékány Endre 2018-01-09 08:01
Reikia skubios kredito? Mes teikiame verslo paskolas, asmenines paskolas, studentų paskolas, automobilių paskolas ir tt Jei jus domina, susisiekite su mumis ().

Paskolos pasiūlymas.
Cituoti
 
 
0 #66 Mr Arnold weman 2018-01-06 16:37
% 2'nin çok düşük bir oranda bir krediye ihtiyacın var mı? ev kredisi vermek, iş kredisi her türlü kredi İlgileniyor, e-posta yoluyla bize ulaşın: daha fazla bilgi için
Cituoti
 
 
0 #65 Alex 2017-12-07 13:28
Ar jums reikia skubios paskolos? Mes siūlome paskolą už mažą 2% palūkanų normą ir neturėdami kredito patikrinimo. Mes siūlome asmenines paskolas, paskolų konsolidavimo paskolas, rizikos kapitalą, verslo paskolas, paskolos už mokslą, paskolos būstui ar paskolas dėl bet kokios priežasties nuo 1000 iki 100 000 000,00. Grįžkime prie mūsų šiuo adresu:
Cituoti
 
 
0 #64 Alex 2017-12-07 13:25
Ar jums reikia skubios paskolos? Aš galiu aptarnauti savo finansinius poreikius ir mažiau atlyginamos, taigi mes tik 2 proc. Neatsižvelgiant į jūsų aplinkybes, savarankiškai dirbantiems asmenims, pensininkams, prastas kredito reitingas, mes galėtume padėti. Susisiekite su mumis šiandien:
Cituoti
 
 
0 #63 bishop 2017-12-06 13:43
linksmas Kalėdos iš anksto,

Ar ieškojote naujų namų pirkimo, statybos, nekilnojamojo turto paskolos, refinansavimo, skolų konsolidavimo, asmeninio ar verslo tikslais finansavimo galimybių? Sveiki atvykę į ateitį! Finansavimas mums tapo lengvas. Susisiekite su mumis, nes mes siūlome savo finansinę paslaugą už mažą ir prieinamą palūkanų normą 2% už ilgalaikį ir trumpą paskolos terminą. Suinteresuoto pareiškėjo turėtų susisiekti su mumis dėl tolesnių paskolų įsigijimo procedūrų per:
Cituoti
 
 
0 #62 Ocean Finance and Mo 2017-12-02 14:09
Ar jums reikia paskolos? Jei taip! Susisiekite su Ocean Finance ir Mortgages Limited dėl mažų ir didelių paskolų sumos. Mes suteikiame paskolą 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu: . Mes taip pat suteikiame paskolas iš (£ 5000) tūkstančių svarų iki (100 000 000 svarų sterlingų) šimtų milijonų svarų asmenims ir įmonėms, kreditas yra atviras visiems, nepriklausomai nuo tautybės.
Cituoti
 
 
0 #61 Jonna 2017-11-17 15:37
Sveiki, Ar ieškote verslo paskolos, asmeninių paskolų, būsto, automobilių paskolų studentų paskolų, konsolidavimo paskolų, neužtikrintų paskolų rizikos kapitalo; Tt .. Arba atsisakė paskolos iš banko ar sutarties dėl vienos ar daugiau finansinių priežasčių. Labiau tikėtina, kad jūsų pasitikėjimas Šis sprendimas! Ir pastaruoju metu privatus skolintojas skolina įmones ir asmenis mažu ir įperkamu tarifu 2%. Jei susidomėjote, susisiekite su mumis adresu:
Cituoti
 
 
0 #60 MAGRET JAMES 2017-11-17 13:11
Sveiki,
Ar jums reikia skubios paskolos? Ar esate skolingas? Ar turite blogą kreditą? ar bankai atmetami, ar jums reikia paskolos, kad pradėtumėte savo verslą? Mes suteikiame paskolas žmonėms, nepaisant jų blogų / blogų kredito balų. Mes suteikiame tiek verslo, tiek asmenines paskolas, kurių ilgalaikė ir trumpalaikė trukmė yra jūsų pasirinkta, su maža palūkanų norma 2% per metus asmenims ir įmonėms. Mūsų paskolų programuotojas yra greitas ir patikimas, taikomas šiandien ir gauna jūsų momentinį atsakymą. Mūsų paskolos yra gerai apdraustos, 100% garantuotos ir klientai užtikrina maksimalų saugumą. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis per mūsų el. Pašto adresą: () ir šiandien gaukite paskolą.
El. Paštas: ()
Ponia Magret james MD / generalinis direktorius
Cituoti
 
 
0 #59 Jonna 2017-10-06 09:16
Sveiki, Ar ieškote labai patikimos paskolos? Už prieinamą palūkanų normą? Perdirbama per 24 valandas. Ar jūsų bankai ir kitos finansinės institucijos nuolat atsisakė? "Jonna" finansai teikia paskolą nuo 1,000.00 min. iki 50,000,000.00 maks. 2% palūkanų norma. Susisiekite su mumis šiandien elektroniniu paštu:
Cituoti
 

Komentuoti

Raginame skelbti savo komentarus prisistatant tikru vardu. Tai pagerins diskusijų kokybę, internetinė erdvė taps švaresnė, o įvairūs komentarų idėjos priešininkai ir oponentai nebeturės progų bandyti šią laisvę apriboti internete. Stenkitės nekomentuoti komentarų. Kviečiame vertinti žodžio laisvės galimybę ir komentuoti kultūringai! sbdituva.lt administratoriai neatsako už gyventojų išsakytą nuomonę. Dėl netinkamų komentarų praneškite sodaidituva@gmail.com


Apsaugos kodas
Atnaujinti

Atsiliepimai straipsniuose

 • 17.01.2018 00:31
  Ar jums reikia finansinės pagalbos? Pavyzdžiui, verslo ar asmeninės paskolos, kad būtų galima steigti ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 17.01.2018 00:24
  Ar jums reikia finansinės pagalbos? Pavyzdžiui, verslo ar asmeninės paskolos, kad būtų galima steigti ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 16.01.2018 10:46
  Ar ieškote labai tikros paskolos? Už prieinamą palūkanų normą? Perdirbama per 24 valandas. Ar jūsų ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 16.01.2018 07:58
  NAUDOJAMAS GARANTAS GALINIS PASIŪLYMAS DABAR. Ar jums reikia skubios paskolos ar kitos finansinės ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 16.01.2018 02:11
  Sveiki! Ar jums reikia skubios paskolos? Ar turite blogą kreditą? mes galime patvirtinti paskolą jums ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 15.01.2018 04:53
  Gera diena, Ieškote paskolos skubiai? Ar norėtumėte apmokėti savo sąskaitas ir įsigyti nekilnojamąjį ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 14.01.2018 11:18
  Geros dienos metu mes siūlome paskolą asmenims ir įmonėms, ieškančioms skubios paskolos verslo pradžiai ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 14.01.2018 01:22
  AR JUMS REIKIA PASKOLOS? TAIP 3% TUO, KAD TOLIAU, KURIOS REIKIA SUMOKĖTI. Pastaba: visi atsakymai ...

  Skaityti daugiau..

   
 • 13.01.2018 14:11
  Thanks very nice blog!

  Skaityti daugiau..

   
 • 11.01.2018 14:49
  ar ieškojote konkretaus paskolos pasiūlymo? Galbūt teisėtas paskolos davėjas didelėms paskoloms ar ...

  Skaityti daugiau..

Prisijunk prie Dituvos sodų bendruomenės !

 • Turi geografinių duomenų?
 • Turi daugiau statistikos, registrų duomenų, istorinės medžiagos
 • Turi įdomių susijusių su  apklausų duomenų
 • Tave erzina nesprendžiamos problemos
 • Tave domina Mūsų sodų bendrijos ateitis
 • Nori, kad iš stagnatiški kolektyviniai sodai virstu gyvenviete
 • Turi pasiūlymų puslapiui, straipsnių etc.

PRISIJUNK PRIE PUSLAPIO KŪRIMO: sodaidituva@gmail.com